Стипендії на навчання у Токійському Національному інституті політичних студій за напрямком «Енергоефективність»

Запрошуємо науковців академії взяти участь у стипендіальній програмі з фокусом на енергоефективність від Токійського Національного інституту політичних студій (Японія). Пропозиція дійсна також для випускників профільних спеціальностей. Програма фінансується японською стороною.

Наразі пропонується 3 програми на вибір:

• магістратура (тривалість 1 рік і 2 роки);
  • докторантура (PhD, тривалість – 3 роки).

Дедлайн подачі заявок: 12 жовтня.

Вимоги до кандидатів:

- вільне володіння англійською мовою;

- відповідний академічний рівень;

- вміння проводити наукові дискусії та дослідження в конкурентній міжнародній академічній спільноті у сфері енергоефективності.

Претенденти мають подати:

• резюме кандидата англійською мовою;
  • мотиваційний лист англійською мовою з чітким поясненням зацікавленості навчання у Японії та як це навчання допоможе йому у подальшій роботі після повернення в Україну;
  • підтвердження рівня володіння англійською мовою (сертифікат IELTS або TOEFL виданий не раніше осені 2016 року).

Запитання щодо пакету документів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за телефоном (044) 224 58 59.

Докладніше про пропозицію у Додатку