Стипендія на навчання в ЗВО від Homus.org

Homus.org, професійний центр по поліпшенню будинку, пропонує студентам взяти участь в конкурсі на отримання стипендії на навчання в своєму ЗВО. Студентам необхідно провести дослідження теми «Як буде виглядати електронна комерція в 2030 році – тренди та ідеї» ( «How E-Commerce Will Look Like in 2030 – Trends and Ideas»).

Сума стипендії: 3 000 $

Дедлайн подачі заявок: 26 лютого 2019 р.

Homus.org, професійний центр по поліпшенню будинку, пропонує студентам взяти участь в конкурсі на отримання стипендії на навчання. Студентам необхідно провести дослідження теми «Як буде виглядати електронна комерція в 2030 році – тренди та ідеї» ( «How E-Commerce Will Look Like in 2030 – Trends and Ideas»).

Сума стипендії: 3 000 $

Дедлайн подачі заявок: 26 лютого 2019 р.

Автор кращого дослідження отримає стипендію. Гроші будуть перераховані безпосередньо в ЗВО, в якому навчається конкурсант.

Вимоги до роботи:

• дослідження повинно бути у вигляді есе (не менше 1 000 слів) на тему конкурсу;
  • мова роботи – англійська.

Реєстрація та подробиці на сайті організаторів