Конкурс Global UGRAD Program 2019-2020

Запрошуємо студентство академії 1-3 курсів взяти участь в конкурсі за програмою Global UGRAD Program 2019-2020 рр.

Учасники програми навчатимуться протягом одного академічного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатів Америки за будь-якими спеціальностями.

Дедлайн подачі заявок: 31 грудня.

Дедлайн подачі заявок: 31 грудня.

Програма Global UGRAD підтримує талановитих студентів, надає майбутнім лідерам можливість навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення американської культури і традицій.

Детальна інформація та анкета за посиланням