Студентство та представниці міжнародного відділу УІПА відвідали презентацію Selfinvest

Студентство Української інженерно-педагогічної академії, а також представниці міжнародного відділу відвідали презентацію від компанії-партнера Selfinvest щодо можливостей проходження оплачуваного літнього стажування на підприємствах Німеччини.

Студентам розповіли про те, як потрапити на дане стажування до Німеччини, надали детальний алгоритм дій. Розповіли до яких професій можна долучитися, як підготувати документи та багато іншого.

Представники компанії запросили стажерів минулих років, які поділились своїми враженнями та досвідом від роботи та життя за кордоном.

Спеціальним приємним бонусом зустрічі стали виступи стендап-коміків Олександра Селіна та Дмитра Тютюн.

Хто з будь-яких причин не зміг відвідати презентацію, але зацікавлений в оплачуваному літньому стажуванні у Німеччині, звертайтесь до Центру інноваційних освітніх технологій, міжнародних зв’язків та академічної мобільності 101 кімн./гол.к., з 9:00 до 16:00.