Стипендії для здобувачів на навчання в Університеті Лусейл (Катар)

Університет Лусейл надає студентам українських ЗВО 50 стипендіальних місць на 2024/2025 навчальний рік. З урахуванням календарного плану вступних компаній, Університет Лусейл пропанує охочим навчатись в Катарі громадянам України подавати відповідні документи у період з 15 вересня по 20 жовтня 2024 року. Рішення щодо зарахування на навчання прийматиметься упродовж першої половини грудня 2024 року. Початок навчання планується на 19 січня 2025 року. За повідомленням представників цього університету, у подальшому інформація про можливі зміни, які стосуватимуться громадян України, відображатиметься на його офіційній веб сторінці: www.lu.edu.qa.

Студенти українських ЗВО також мають можливість вступу до Університету Лусейл відразу на 2-й чи 3-й курс за відповідними спеціальностями за умови підтвердження «академічних кредитів» («academic credits»), тобто співвідношення навчальних дисциплін і годин навчання в українському та катарському ЗВО.

Детальніша інформація на офіційному сайті Університету