Катарський Фонд розвитку надає 50 стипендій на навчання в Катарі

Катарський Фонд розвитку надав 50 стипендій для навчання у 2023/2024 навчальному році в закладах вищої освіти Держави Катар.

Катарський Фонд розвитку (Qatar Fund For Development) звернувся до кількох університетів у Державі Катар для вивчення можливості виділення місць для українських студентів протягом 2023-2024 начального року, зокрема до Катарського Фонду (Qatar Foundation), Університету Лусель (Lusail University), Університету науки і технологій Дохи (Doha University of Science and Technology) та Університету Катару (Qatar University).

Відповідно, було проведено моніторинг усіх спеціалізацій, доступних у місцевих університетах, та був сформований буклет, присвячений українським студентам для навчання в Державі Катар.

Призначення 50 стипендій українським студентам