Всеукраїнське інтелектуальне змагання серед студентів, які навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент»

Кафедра менеджменту організацій Одеського національного економіічного університету запрошує до участі у  Всеукраїнському інтелектуальному змаганні серед студентів, які навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Всеукраїнське інтелектуальне змагання планується провести у вигляді наукових статей за результатами наукових досліджень та доповідей студентів з презентацією наукових результатів.

Змагання буде проведено у два етапи:

• перший етап – 07 травня 2023 р. – заочний (рецензування наукових статей);
  • другий етап – 22-23 червня 2023 р. – у формі підсумкової науково-практичної конференції (доповіді та презентації наукових результатів).

Наукові роботи необхідно надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 01 травня 2023 р.

Тематичні напрями:

1. Стратегічне та інноваційне управління підприємством.
  2. Управління конкурентними перевагами підприємства.
  3. Управління людськими ресурсами та знаннями підприємства.
  4. Управління стійким розвитком підприємства, корпоративно-соціальною відповідальністю та економічною безпекою бізнесу.
  5. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства.
  6. Сучасні інформаційні технології в управлінні підприємством.
  7. Операційний менеджмент та управління якістю.
  8. Молодь і майбутнє України: роль менеджменту у поверненні та інтеграції після війни.

Доповіді студентів будуть заслухані в онлайн-режимі на підсумковій науково-практичній конференції.

Вимоги до наукових робіт подано на сайті

По закінченню змагання найкращі роботи будуть рекомендовані до публікації у фаховому збірнику наукових праць «Науковий вісник Одеського національного економічного університету» (індексується та реферується у Реферативній базі даних «Україніка наукова», Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського, Науковій електронній бібліотеці, Google Scholar, Польській науковій бібліографії, Social Science Open Access Repository та ін.).