Стипендії на навчання в Китаї

Запрошуємо студентів та аспірантів академії взяти участь у стипендіальній програмі від Уряду Китайської Народної Республіки.

Надається 51 стипендія на навчання на рівні бакалавр, магістр, аспірант, стажер на 2017-2018 навчальний рік.

Термін подачі заявок – 17 березня 2017р.

Термін подачі заявок – 17 березня 2017р.

Перелік необхідних документів:

1. Заповнена анкета та аплікаційна форма (китайською або англійською мовами). В анкеті має бути зазначений Agency number – 8041.
  2. Копії документів про освіту або довідка про підтвердження статусу студента від свого ВНЗ. Документи мають бути завірені нотаріально, перекладені на китайську або англійську мови.
  3. Академічний транскрипт балів (нотаріально завірений китайською або англійською мовами).
  4. Орієнтовний план навчання (Study Plan, вказавши, що саме і чому хочете вивчати) англійською або китайською мовами.
  5. Два рекомендаційні листи англійською або китайською мовами, підготовлені професором або викладачем вашого ВНЗ.
  6. Мотиваційний лист англійською або українською мовами.
  7. Фотокопія екзаменаційної медичної довідки для іноземців (Foreign Physical Examination Form) англійською мовою.

Апліканти, які мають листи про попереднє зарахування від китайських університетів, мають додати їх до пакету документів.

Апліканти, які мають сертифікат про знання китайської мови, HSK Certificate, мають додати його до пакету документів (дві копії).

Усі документи мають бути скріплені у верхньому лівому куті (у паперовому форматі має бути 2 примірники – перший пакет документів – оригінал, другий – копія).

Детальна інформація на сайтах www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org.

Важливі документи:

Інструкція до он-лайн анкети

Foreigner Physical examination Form

Анкета на викладача-волонтера китайської мови

Офіційний лист МОН України