Міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників

Запрошуємо пройти міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників за темою «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.

Дати стажування: 20 червня – 11 липня.

Дедлайн подачі заявок: 01 червня.

Дати стажування: 20 червня – 11 липня.

Учасникам видається сертифікат на 108 годин.

Мета стажування: підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дедлайн подачі заявок: 01 червня.

Реєстрація та детальна інформація за посиланням  та у Інфододатку