Стипендії на навчання у закладах вищої освіти Польщі

Польська сторона запрошує українських студентів та аспірантів на безкоштовне (без виплати стипендій) навчання до вишів Польщі на 2018/2019 навч. р.:

• до 2 осіб на навчання на ступінь магістра (повний цикл навчання бакалавр + магістр – 5 років);
  • до 10 осіб на часткове/семестрове навчання (бакалаврські програми, другий семестр навч. року);
  • до 3 осіб на навчання (стажування) до аспірантури.

Дедлайн подачі заявок: 31 травня.

• до 3 осіб на навчання (стажування) до аспірантури.

Всі витрати на переїзд, проживання, харчування покриваються учасниками самостійно.

Навчання ведеться польською мовою. За потреби кандидати проходять також річний мовно-підготовчий курс.

Перелік необхідних документів:

• анкета (укр. мовою);
  • анкета для навчання в Польщі (англ. або польськ. мовою);
  • CV (англ. мовою);
  • мотиваційний лист (англ. або укр. мовою);
  • рекомендаційний лист (англ. або польськ. мовою);
  • копії документів про освіту: атестат і додаток до атестата або диплом і додаток до диплома або академічна довідка з випискою із залікової книжки;
  • копія сертифікату про володіння польською мовою (у разі наявності);
  • лист про попереднє зарахування від польського закладу освіти (у разі наявності);
  • копія закордонного паспорта.

В електронному форматі скановані PDF документи надсилаються на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тема «Конкурс на навчання в Польщі 2018».

Дедлайн подачі заявок: 31 травня.