Науково-педагогічне стажування «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології»

Запрошуємо всіх бажаючих пройти науково-педагогічне стажування в Празькому економічному університеті (Чехія) за темою «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології (на прикладі підготовки бакалаврів та магістрів)», яке проходитиме 22 жовтня – 6 листопада 2018 р.

Дедлайн подачі заявок: 10 вересня.

Усього 108 годин (16 днів: 10 днів очної та 6 днів дистанційної роботи):

• 22-27 жовтня – дистанційна частина;
  • 28 жовтня – 6 листопада – очна частина.

Тематичний план стажування:

Модуль 1. Організація навчального процесу і програми підготовки студентів в Празькому економічному університеті (36 годин).

Організаційна структура та матеріальна база Празького економічного університету.

Використання сучасних інформаційних технологій в організації навчального процесу.

Програми підготовки бакалаврів та магістрів: виклики інноваційної економіки та орієнтація на майбутнє.

Модуль 2. Методи підготовки висококваліфікованих фахівців світового рівня (36 годин).

Розвиток інноваційного мислення та креативних здібностей як основа підготовки сучасного професіонала.

Інтеграція науки та практики. Підготовка фахівців, здатних самостійно формулювати та вирішувати складні професійні задачі.

Інноваційні інформаційні технології та інтерактивні комунікації в освітньому процесі.

Модуль 3. Лекції, семінари, тренінги: структура та зміст. Досвід викладання та майстер-класи (на прикладі викладання конкретних дисциплін (36 годин).

Вартість участі: 500 євро (входить трансфер, проживання в готелях зі сніданками).

Дедлайн подачі заявок: 10 вересня.

Детальніше у Інформаційному листі.