Міжнародне стажування «ТРЕНІНГ-МЕНТОРІНГ-ТЬЮТОРІНГ-КОУЧИНГ для сучасного викладача»

Програма передбачає:

- прослуховування та опрацювання навчально-демонстраційних курсів від провідних польських, німецьких та українських фахівців за напрямом «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»;

- ознайомлення із діяльністю та менеджментом європейських університетів;

- участь у Міжнародному проекті «ТРЕНІНГ-МЕНТОРІНГ-ТЬЮТОРІНГ-КОУЧИНГ»;

- міжнародна публікація (за бажанням);

- отримання Міжнародного диплому/сертифікату підвищення кваліфікації (72 -108 год.) або міжнародного Сертифікату про науково-педагогічне стажування (72 -108 год.) – за потребою.

15-23 серпня 2018 року, м. Гданськ (Польща)

Програма передбачає:

- ознайомлення із діяльністю та менеджментом європейських університетів;

- участь у Міжнародному проекті «ТРЕНІНГ-МЕНТОРІНГ-ТЬЮТОРІНГ-КОУЧИНГ»;

- міжнародна публікація (за бажанням);

15-23 серпня 2018 року, м. Гданськ (Польща)