Стипендії на навчання в магістратурі і докторантурі у вишах Чехії

Запрошуємо студентів академії взяти участь в конкурсі на отримання  стипендії на навчання у державних закладах вищої освіти Чеської Республіки у 2019-2020 академічному році. Стипендіати можуть навчатися за магістерськими або докторськими освітніми програмами.

Дедлайн прийому заявок: 30 вересня.

Пріоритетні галузі:

- технічні спеціальності (енергетика, видобування, електротехніка, будівництво, транспорт);

- інформатика;

- сільське господарство;

- хімія;

- суспільствознавство;

- екологія.

Навчання за магістерською програмою проходитиме чеською або англійською мовою. Навчання за докторською програмою –  англійською мовою.

Дедлайн прийому заявок: 30 вересня.

Онлайн-реєстрація доступна за посиланням