Дослідницька програма TÜBİTAK Research Fellowship

Дослідницька програма TÜBİTAK Research Fellowship запрошує взяти участь в конкурсі на отримання повної стипендії дослідникам, які вже отримали ступінь PhD або навчаються в аспірантурі.

Програма створена для просування міжнародного співробітництва в галузі науки і технології.

Дедлайн подачі заявок: 5 жовтня.

Стипендія складається з щомісячної стипендії, оплати транспортних витрат і медичної страховки. Розмір щомісячної стипендії – 2500 турецьких лір, грант на оплату транспортних витрат – не більше 2250 турецьких лір, медична страховка – 70 турецьких лір в місяць.

Вимоги до кандидатів:

• кандидати повинні бути студентами програми аспірантури або вже мати ступінь PhD;
  • необхідно мати лист із запрошенням від університету або дослідницької установи Туреччини;
  • необхідно знати мову дослідження;
  • вік кандидата – не старше 35 років.

Пакет документів:

• резюме;
  • детальний опис дослідження;
  • лист від приймаючої установи;
  • лист від наукового керівника та його бачення щодо дослідження;
  • CV та перелік публікацій;
  • сертифікат рівня володіння мовою;
  • офіційний сертифікат, що підтверджує, що студент навчається в аспірантурі / диплом PhD;
  • копія паспорта;
  • 2 рекомендаційних листи;
  • якщо необхідно, сертифікат Ethics Committee Certificate.

Заявки приймаються англійською або турецькою мовами.

Дедлайн подачі заявок: 5 жовтня.

Детальніше за посиланням