Стажування «Проектний офіс в структурі ЗВО. Європейська модель»

Запрошуємо проректорів, деканів факультетів, керівників кафедр, працівників міжнародних відділів ЗВО, а також всіх бажаючих взяти участь у стажуванні «Проектний офіс в структурі ЗВО – інструмент реалізації освітніх проектів в фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки. Європейська модель».

Дедалйн реєстрації: 5 жовтня.

Проектний офіс – це відокремлена структурна одиниця університету, котра забезпечить системну підтримку проектних ініціатив та сприятиме залученню додаткового фінансового ресурсу. Його мета: забезпечення стійкості розвитку навчального закладу та надання можливостей залучити додатковий фінансовий ресурс, створивши привабливі умови для кращого професорсько-викладацького складу та абітурієнтів, підвищення рівня компетентності та кваліфікацій шляхом перейняття кращого європейського досвіду роботи в проектному підході.

Програма стажування передбачає 180 години лекційних та практичних занять (дистанційна та очна форми навчання).

Дистанційний компонент програми передбачає ознайомлення з відео та презентаційними матеріалами за темами:

- Юридичні та організаційні засади діяльності проектного офісу.

- Місце проектного офісу в організаційній структурі – типові рішення для великих та невеликих навчальних закладів.

- Організаційна структура проектного офісу.

- Типи проектів та притаманні їм джерела фінансування.

- Процедура ініціювання, підготовки та реалізації проектів. Інструменти пошуку партнерів. Побудова консорціуму.

Очна частина програми передбачає 5-денний виїзний модуль до одного із польських університетів (21-25 жовтня):

- Ознайомлення із роботою проектного офісу, із доступними інструментами підтримки мобільності науковців.

- Розгляд доступних джерел фінансування освітніх ініціатив з фондів ЄС та процедури оформлення, подачі і реалізації проектів.

- Отримання практичних порад щодо ключових етапів підготовки ЗВО до роботи з європейськими дотаційними коштами.

Дедлайн реєстрації: 5 жовтня.

Вартість участі: 2 000 грн (оплачується на етапі реєстрації)  + 350 євро.

Кожен учасник стажування отримує сертифікат.

Щоб взяти участь, необхідно зареєструватись он-лайн

та надіслати скановану копію 1 сторінки закордонного паспорту на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конт. тел.:+38 093 260 18 15

Детальніше за посиланням