Літня школа в Чехії для викладачів та студентів УІПА

Студенти та викладачі УІПА можуть позмагатись за одну з 4-ьох стипендій на участь у Літній школі слов’янських студій, що проходить у Чехії. Пропозиція зацікавить тих, хто вивчає чеську мову або хоче покращити її знання.

У межах Літньої школи учасники майже місяць відвідуватимуть курси чеської мови, де викладатимуть для усіх рівнів знання мови – від початкового і вище. Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікантам, які вже вивчають чеську. Серед інших вимог – вік не молодше 18 років.

Навчання проходитиме на базі вишів:

- Університет ім. Масарика в Брно – 2 стипендії;

- Університет Палацького в Оломоуці – 1 стипендія;

- Карлів університет у Празі – 1 стипендія.

Термін подачі заявок: 28 лютого.

Для участі у конкурсі кандидати мають подати такі документи:

- заповнену анкету  (українською мовою);

- заповнену чеську аплікаційну форму  (англійською мовою);

- копію паспорта (ID картки);

- резюме (бажано у форматі Europass, англійською мовою);

- коротке мотиваційне есе до 1000 слів (чеською або англійською мовою; у разі подання чеською треба зробити переклад англійською або українською);

- копії документів про освіту (диплом із додатком або академічна довідка з випискою із залікової книжки);

- сертифікати про підтвердження рівня знання чеської мови (за наявності).

Докладна інформація про літні школи слов’янських студій є англійською

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки у паперовому та електронному форматах (документи, надіслані безпосередньо Міністерству освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки або чеським університетам, розглядатися не будуть).

Поштова адреса: пр. Перемоги, 10, 01135, м. Київ,

Міністерство освіти і науки України,

Головне управління міжнародного співробітництва директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

Варто зазначити, що усі матеріали мають бути скріплені у верхньому лівому куті (у паперовому форматі має бути 2 примірники: перший пакет документів – оригінал, другий – копія).

У електронному форматі скановані документи у форматі PDF просимо надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням у темі листа «Літня школа у Чехії 2020».