Викладачів УІПА запрошують пройти безкоштовний онлайн-курс щодо покращення скілів володіння Google інструментарієм

 

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна організовує безоплатне навчання керівників та викладачів закладів вищої, фахової передвищої освіти за онлайн-курсом «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти», який проходитиме 4-18 жовтня.

Курс покликаний розширити можливості використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу.

Формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, які протягом терміну навчання будуть консультувати і допомагати слухачам. Учасники будуть отримувати завдання у захищених віртуальних навчальних кімнатах Google Класів, де буде забезпечено ефективний зворотний зв’язок через супровід і консультації тренерів.

До кожної теми буде публікуватися запис лекції, організовано додаткову консультацію через відеоконференції в Google Meet, під час яких кожен учасник отримає можливість поставити питання тренеру наживо, продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.

Курс містить п’ять модулів, кожен із яких складається з відеолекції, практичних завдань, підсумкового тесту і розрахований на опрацювання матеріалів протягом 1-2 годин щоденно. У програмі курсу:

- як організувати ефективну взаємодію між учасниками освітнього процесу за допомогою цифрових інструментів Google;

- які особливості та переваги Google Workspace for Education;

- як працювати з обліковим записом закладу вищої освіти на різних пристроях: за допомогою комп’ютера і мобільного пристрою;

- як створити та підтримувати персональне інформаційне середовище викладача закладу вищої освіти.

Особлива увага приділятиметься організації дистанційного навчання: як підготувати завдання у віртуальних кімнатах, зібрати студентські роботи, залучити до захищених відеозустрічей, організувати автоматичне імпортування оцінок, вести електронні журнали, надсилати звіти для опікунів, формувати звіти для керівництва, використовувати можливості різних пристроїв для захищеного освітнього процесу онлайн.

Перелік додатків, які будуть опрацьовані: Gmail, Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Keep, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, App Sheet, Google Презентації, Google Форми, Google Jamboard, Google Мої карти, знайомство з програмою “Місцевих експертів”, Google Сайти, Google Тренди, Google Академія, Google Групи, Google Сповіщення, Доповнення до об'єктів Google Диску, Google Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace.

За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою в кількості 15 годин (0,5 кредити ECTS).

 

Форма реєстрації 

Кінцевій строк реєстрації: 3 жовтня до 17:00. 

Детальна програма курсу