Спільноту УІПА запрошують на онлайн-курс «Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах – 5.0»

Офіс підтримки вченого спільно з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Благодійний фонд Людина / Charity fund Human, Міжнародна Фундація Розвитку та Інноваційний Університет оголосили про старт реєстрації учасників на тренінговий онлайн-курс «Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах – 5.0».

Головною метою проведення курсу тренінгів є:

− забезпечення психологічної готовності цивільного населення до дій у воєнних умовах;

− надання оптимального алгоритму дій у складних ситуаціях;

− сприяння вирішенню завдань, що можуть виникнути під час воєнних дій.

Обов’язковою умовою участі є готовність доведення отриманих знань протягом та після проходження курсу.

Участь у курсі безкоштовна.

Дедлайн подачі заявок: 10 грудня.

Курс проходитиме в онлайн-форматі з 12 по 16 грудня (з 16:30 до 18:30).