Студентство УІПА запрошують взяти участь у конкурсі програми Scholarship на отримання стипендії

У цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога. В зв’язку з цим соціальна програма Scholarship має за мету потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

Запрошуємо студентів Української інженерно-педагогічної академії взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ЗВО.

Наразі відкрито 3 номінації:

Стипендія на 18 000 грн.  запитання та роботи надсилати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Стипендія на 25 000 грн.  запитання та роботи надсилати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Стипендія на 22 000 грн. запитання та роботи надсилати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Участь у конкурсі безкоштовна.

За програмою оплачується навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних.

Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!