Ініціатива Women in Tech Ukraine пропонує студентству УІПА безкоштовний курс з IT-рекрутингу

Ініціатива Women in Tech Ukraine – спільнота жінок України, які будують кар’єру та бізнес в технічних галузях – з нагоди Дня знань надає студентам Української інженерно-педагогічної академії безкоштовний доступ до навчального курсу лекцій з ІТ-рекрутингу за підтримки компанії Qubit Labs.

Курс буде відкрито до 30 вересня включно.

Чому ви навчитеся під час лекцій:

- Найсучаснішим технікам та стратегіям підбору/оцінки IT-фахівців: структуроване інтерв’ю, інтерв’ю за компетенціями, метод STAR та PARLA, тощо.

- Ефективним джерелам пошуку кандидатів: Linkedin, Github, Telegram групи, DOU, Stackoverflow, Job- портали, Glassdoor, Indeed, Stackoverflow, X-ray та Boolean Search.

- Основним метрикам: Candidate response rate, Time to hire, Cost per hire, Sourcing Channel Effectiveness, (OAR).

- Принципу роботи з різними зарубіжними ринками: LATAM, Африка, Центрально-східна Європа.

Переваги курсу:

- Можливість слухати лекції та займатися, коли вам зручно.

- Актуальна інформація від практикуючих фахівців.

- Спікерки курсу співпрацюють із замовниками зі всього світу.

Кожен слухач лекцій отримає іменний сертифікат!

Для отримання безкоштовного доступу необхідно заповнити анкету

Більше інформації про курс