Здобувач вищої освіти УІПА взяв участь в освітньому заході «Школа з прав людини в умовах війни»

Здобувач вищої освіти Української інженерно-педагогічної академії Кирило КОШАРНИЙ став учасником п’ятиденного освітнього заходу «Школа з прав людини в умовах війни», організатором якого був Освітній дім прав людини м. Чернігів.

Під час навчання учасники мали можливість:

- отримати нові знання та поділитися власними знаннями та досвідом щодо філософії та концепції прав людини;

- більше дізнатися про систему захисту прав людини на національному та міжнародному рівнях та як вона працює в умовах війни;

- розібратися, якими можуть бути громадські дії на захист прав людини в умовах війни;

- спробувати застосувати отримані знання та навички на практиці та спроєктувати їх на власну громадську активність.

Під час заходу використовувалися активні та інтерактивні методи навчання.

Навчання здійснювалося за підтримки Human Rights House Foundation та проєкту ESU.