Здобувачі УІПА взяли участь у панельній дискусії «Розвиток студентського самоврядування під час війни»

Студенти Української інженерно-педагогічної академії 3 травня взяли участь у панельній дискусії «Розвиток студентського самоврядування під час війни» за ініціативи Харківського обласного центру молоді.

Під час дискусії студентство закладів вищої освіти Харкова підняли такі питання:

- виклики та проблеми студентських організацій в Харкові;

- обмінялися досвідом та ідеями розвитку студентства під час війни;

- обговорили взаємодію між студентськими самоврядуваннями;

- розробили механізм розробки заходів для молоді від студентської ради.

В рамках заходу було підписано меморандум Харківським обласним центром молоді та ХНУ ім. В.Н. Каразіна щодо подальшої співпраці з метою розвитку молоді.

Лідери студентської молоді не лише отримали інструменти, які допоможуть у реалізації заходів для студентів, а й заряд мотивації на подальшу роботу.

Вдячні організаторам за плідну панельну дискусію та можливості поспілкуватися з іншими представниками активної молоді.