Студенти УІПА відвідали воркшоп «Дієве резюме для першої роботи: як новачку податись на вакансію та не пролетіти» від Work.ua

Компанія Work.ua провела воркшоп на тему «Дієве резюме для першої роботи: як новачку податись на вакансію та не пролетіти», який відбувся 31 липня 2024 року.

Спікери Work.ua поділилися досвідом зі студентами як зробити перший крок у професійному житті, бо кожен з нас був на вашому місці. Тож вони розповіли секрети, як створити ефективне резюме молодому спеціалісту, навіть без досвіду та знайти першу роботу. На заході студенти мали змогу дізнатися:

Актуальну ситуацію на ринку праці;

Які вакансії зараз потребуються найбільше;

Які знання і навички актуальні для молодого спеціаліста;

Які канали пошуку роботи існують;

Як розпізнати та не попастися на шахраїв;

Як створити резюме на сайті Work.ua та розпочати пошук роботи;

Спікерами заходу були — Олексій Куранов, вартовий галактики Work.ua та Анастасія Обдула, рекрутер Work.ua.

Ще Work.ua проводить конкурс - саме твоє резюме може виграти та Work.ua покажуть його провідним компаніям з усієї країни! Що треба зробити:

Зареєструватися на сайті Work.ua.

Зробити своє резюме на сайті за порадами із воркшопу та опублікувати його. Поділитися своїм резюме у гугл формі

Якщо ви не встигли на воркшоп, але хочете подивитися, запис доступний за посиланням.