Реєстрація на тренінг для тренерів «Розвиток навичок креативного підприємництва в умовах інноваційної економіки» в рамках проекту Create Creative Entrepreneurs

Запрошуємо викладачів УІПА та наставників команд ІІ-го конкурсу стартап-проектів «Спробуй і ти!» взяти участь у тренінгу для тренерів «Розвиток навичок креативного підприємництва в умовах інноваційної економіки», що відбудеться в Українській інженерно-педагогічній академії 11-12 квітня.

Реєстрація триває до: 9 квітня.

Запрошені спікери – Патриша Уилсон (Patricia Wilson), Янгмей Бентлі (Yongmei Bently), професори Бізнес школи Університету Бедфордширу (Лутон, Великобританія).

Мова тренінгу – англійська, участь безкоштовна, всі учасники отримають сертифікати від Creative Spark.

Для участі у тренінгу треба зареєструватися до 9 квітня за посиланням

Програма заходів:

11 квітня. Місце проведення: УІПА, Університетська, 16, корп. 2, читальна зала бібліотеки

13:00-13:30 – реєстрація учасників;

13:30-15:00  – перша тренінгова сесія «Необхідні навички для креативного підприємця»;

15:00-15:30 – кава-пауза.

12 квітня. Місце проведення: УІПА, Університетська, 16, корп. 2, читальна зала бібліотеки

10:00-12:00 – друга тренінгова сесія «Навички для розвитку ідей креативного бізнесу та секрети успішного креативного підприємства»;

12:00-13:00 – вільний час на обід;

13:00-16:00 – третя тренінгова сесія «Бізнес-моделі, маркетинг та онлайн брендінг», «Використання та вплив нових цифрових технологій на креативний бізнес (Великі дані, Інтернет речі, Штучний інтелект)» (з перервою на кава-паузу 14:30 -14:45).

Тренінг для тренерів буде проведено в рамках проекту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.