Кафедра міжнародного бізнесу, фінансів та обліку НН ХТЕІ УІПА провела економічний квест

Колективом кафедри міжнародного бізнесу, фінансів та обліку Навчально-наукового Харківського торговельно-економічного інституту Української інженерно-педагогічної академії спільно зі студентським науковим товариством «Бізнес та підприємництво» 3 лютого на базі муніципального стартап-центру «Startup Kharkiv» було організовано та проведено ділову гру «Економічний квест» для студентів ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну».

Команда молодих, згуртованих та надзвичайно активних людей взяла участь та перевірили власні знання, ерудицію, soft-скіли.

Не дивлячись на запеклу боротьбу команд під час проходження квесту, з розривом у один бал та однією хвилиною часу між командами, перемогла дружба!

Вітаємо учасників! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Висловлюємо щиру вдячність керівництву Муніципального стартап-центру «Startup Kharkiv» за можливість проведення даного заходу.