Випуск магістрів Навчально-наукового Харківського торговельно-економічного інституту УІПА

Випускників Навчально-наукового Харківського торговельно-економічного інституту УІПА, нового структурного підрозділу академії, урочисто привітали 4 лютого в стінах Української інженерно-педагогічної академії.

Дипломи про вищу освіту отримали 111 магістрів, серед яких студенти з Азербайджану та Гвінеї.

З напутніми привітальними словами звернулися до всіх присутніх перший проректор УІПА Сергій Валерійович Петров та заступники керівника інституту Антонова Олена Вікторівна та Гавриш Ольга Миколаївна.

Вручення дипломів відбулося в дружній святковій атмосфері з вітанням від культурного центру УІПА у вигляді святкової концертної програми.