УІПА вітає освітян із професійним святом – з Днем працівників освіти!

Традиційно, у першу неділю жовтня, своє професійне свято відзначає освітянська спільнота.

Шановні колеги, співробітники, партнери, всі, хто працює в освітній галузі та носить горде звання «Педагог»! Щиро вітаємо кожного з вас з вашим професійним святом! Справа, яку ви обрали, це свята, вкрай важлива справа – виховувати, навчати молоде покоління.

Сьогодні ви працюєте у вкрай важких умовах – збройна агресія рф проти нашої країни, евакуації, хтось був й в окупації, перебої із світлом та інтернет-з’єднанням, учні, розкидані не тільки по Україні, а й по світу. Але ви мужньо й сміливо продовжуєте робити свою справу та використовуєте усі можливості, щоб навчальний процес продовжувався.

Ми пишаємось вами, дякуємо вам за вашу працю та відданість справі, бажаємо миру у ваших домівках і всім нам в нашій Україні, міцного здоров’я та незламного духу, оптимізму та енергії, натхнення та вдячних учнів, добробуту та професійних успіхів!

Низький уклін вам, освітяни!

Зі святом!