Вітаємо викладачку кафедри ХТЛПД УІПА із перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року»

До святкування Дня науки 20 травня відбулася довгоочікувана церемонія нагородження лауреатів щорічного конкурсу «Молодий вчений року». Організаторами конкурсу виступила Рада молодих учених при МОН України.

Захід проходив в урочистій атмосфері в Будинку вчених НАН України міста Київ. Мета заходу спрямована на визнання високих досягнень молодих учених у різних галузях освіти.

Перемогу в номінації: «Грантова діяльність» здобула к.пед.н, доцент кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Благий Ольга Сергіївна. За вагомі досягнення протягом цього складного року молоді науковці отримали привітання від представників керівного складу Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та унікальні статуетки з рук досвідчених науковців, організаторів та партнерів конкурсу.