УІПА

Студент

Студенти факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів 20 лютого відвідали захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні, який в Україні відзначають щорічно у цей день.

Захід проходив в кінотеатрі Боммер.

Сьогодні, 6 грудня, факультет міжнародних освітніх програм УІПА провів захід для студентства академії, присвячений міжнародному дню людей з обмеженими можливостями, який відзначається в усьому світі 3 грудня.

Цей захід проводився за підтримки  Волонтерського корпусу УІПА та з метою неприпустимості забути про багато проблем людей з обмеженими здібностями.

Балет «Лускунчик» П.І. Чайковського в Харківському академічному театрі опери та балету відвідали 23 листопада студенти групи ДЕА-Т15 разом із викладачами та куратором Фурсовой Т.М.

Дякуємо профкому академії за незабутні емоції, красиву музику та чудову атмосферу очікування новорічних свят.

Екскурсія студентів факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів відбулась 23 листопада. Студенти подивились основні пам’ятні місця у центрі міста Харкова.

До Дня гідності та свободи в Україні було проведено захід для студентів І курсу «Україна починається з тебе» та кінолекторій «День гідності та свободи: як це було».

Також студенти УІПА поклали квіти до пам’ятника «Героям, які загинули за незалежність і свободу України».

Перший музей-аптеку у Харкові відвідали 30 жовтня студенти гр. ДЕУ-Ек18, ДЕУ-М18, ДЕУ-ПТБ18, ДЕУ-ПОСо18 разі своїм куратором Дем’яненко Т.І. факультету економічних, управлінських та освітніх технологій.

У харківській аптеці-музеї зібрано близько 2500 експонатів, оглянувши які можна дізнатися, як аптеки та фармацевти працювали в минулих сторіччях.

Члени Сенату УІПА разом із представником профкому 25 жовтня на великій перерві зібрали першокурсників різних факультетів, щоб студенти могли задати питання, що їх цікавлять.

Дочірні категорії