Виховні заходи

 До дня Збройних Сил України 6 грудня викладачі та студенти академії вшанували пам`ять загиблих воїнів хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам`ятника Героям, які поклали голову за незалежність і свободу України.

 

 

 30 листопада студенти групи ДЕА-ПОО14 разом з куратором каф. ОПСтаС ЧернякО.М. дивились комедію «Сон літньої ночі» англійського драматурга і поета Вільяма Шекспіра в театрі ім. Т.Г. Шевченка.

Цікавий та глибокий за змістом сюжет, а також прекрасна гра акторів подарувала позитивні емоціїта враження. Студенти вдячні профкому академії за надану можливість.

 

 

 

 23 листопада майбутнім фахівцям-психологам на практичному занятті з курсу «Інформаційно-комунікативні технології в психології» к.психол.н., доц. кафедри практичної психології Нікітіною О.П. було організовано майстер-клас на тему: «Я – професіонал психолог» (основи психології реклами).

 

 

 

 Для студентів факультету економічних, управлінських та освітніх технологій (групи ДЕУ-ПОЕк13+ПОЕк14пр, ДЕУ-ПО14, ДЕУ-ПО15) та студентів факультету міжнародних освітніх програм (група ДМП-І13-4) була проведена тематична година «Туристичні місця Харківщини».

Захід проводила співробітник бібліотеки УІПА Черемних В.В. Були присутні куратори груп Чумак Л.Ф., Чорна Т.І., Гончаренко М.Л.

 21жовтня студенти груп ДЕА-Т15 і ДЕА-ПОЕм15приск разом з куратором, доц. каф. ТЕіЕТ Фурсовою Т.М. дивились комедію «Приборкання норовливої» великого англійського драматурга і поета Вільяма Шекспіра в театрі ім. Т.Г. Шевченко.

Веселий і легкий сюжет на вічні теми разом з прекрасною грою акторів подарував масу позитивних емоцій і вражень. Студенти вдячні профкому академії за надану можливість.

 

 12 жовтня студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій групи ДЕУ-ПОПб14+ПОПб15пр та групи ДЕУ- ПОПб13+ПОПб14пр з кураторами Бабенко К.Є. та Федоровою Ю.В. відвідали Дробицький Меморіал.

Студенти прослухали тему щодо Холокосту евреїв у Харкові у 1942-1943 рр. Матеріал викликав відгук у серцях студентів. Після лекції було проведено коротке обговорення із кураторами.

 

 

 

 

 До народного свята Покрова Пресвятої Богородиці викладачі, співробітники та студенти академії відвідали Свято-успенську Святогірську лавру.

 

 

 До дня захистника України викладачі, студенти та волонтери «Volunteer corps UEPA» провели доброчинну акцію по збору гуманітарної допомоги для поранених бійців.

Всі зібрані речі були передані у Харківський військовий шпиталь.

 

 28 вересня кафедрою філософії, українознавства і політології проведено інформаційний захід «Біль Бабиного Яру», під час якого викладачі розповіли студентам про трагедію єврейського народу, факти масової загибелі мирних мешканців, розстріли українських активістів; а також було продемонстровано фото- і відеоматеріали, присвячені 75 роковинам злочину нацистських окупантів у Бабиному Яру.

 24 вересня студенти групи ДЕА-ПОНс15 (куратор Прокопенко О.А.) і ДЕА-ПОЕм15приск. (куратор Фурсова Т.М.) відвідали з екскурсією Анатомічний музей Харкова.

Студенти познайомились з експонатами музею, а також побачили, який шкідливий вплив чинить вживання алкоголю, тютюну та наркотиків на організм людини.