Виховні заходи

 12 жовтня студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій групи ДЕУ-ПОПб14+ПОПб15пр та групи ДЕУ- ПОПб13+ПОПб14пр з кураторами Бабенко К.Є. та Федоровою Ю.В. відвідали Дробицький Меморіал.

Студенти прослухали тему щодо Холокосту евреїв у Харкові у 1942-1943 рр. Матеріал викликав відгук у серцях студентів. Після лекції було проведено коротке обговорення із кураторами.

 

 

 

 

 До народного свята Покрова Пресвятої Богородиці викладачі, співробітники та студенти академії відвідали Свято-успенську Святогірську лавру.

 

 

 До дня захистника України викладачі, студенти та волонтери «Volunteer corps UEPA» провели доброчинну акцію по збору гуманітарної допомоги для поранених бійців.

Всі зібрані речі були передані у Харківський військовий шпиталь.

 

 28 вересня кафедрою філософії, українознавства і політології проведено інформаційний захід «Біль Бабиного Яру», під час якого викладачі розповіли студентам про трагедію єврейського народу, факти масової загибелі мирних мешканців, розстріли українських активістів; а також було продемонстровано фото- і відеоматеріали, присвячені 75 роковинам злочину нацистських окупантів у Бабиному Яру.

 24 вересня студенти групи ДЕА-ПОНс15 (куратор Прокопенко О.А.) і ДЕА-ПОЕм15приск. (куратор Фурсова Т.М.) відвідали з екскурсією Анатомічний музей Харкова.

Студенти познайомились з експонатами музею, а також побачили, який шкідливий вплив чинить вживання алкоголю, тютюну та наркотиків на організм людини.

 22 вересня кураторами першого курсу груп ДМП-ПС16-1, ДМП-ПС16-2 факультету Міжнародних освітніх програм спеціальності «Психологія» розпочата підготовка до конкурсу першокурсників «Україна молода», групами спільно з кураторами був проведено театральний захід.

 

 10 травня в рамках виховної кураторської роботи було проведено круглий стіл «Європа очима українського студента» у групі ДМП-ПС13-1. Доповідачами були Свержина Є., ст.гр. ДМП-ПС13-1, учасниця ознайомчого туру по ВНЗ Європи від УІПА, яка відвідала вищі навчальні заклади Польщі та Німеччини, і Нікітіна О.П., куратор гр.ДМП-Пс13-1, з доповіддю про можливості культурно-освітницьких поїздок до Європи.

 

 

 8 та 9 травня викладачі та студенти нашої академії прийняли участь в урочистому покладанні квітів до Меморіалу Слави з нагоди Дня пам`яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

 

 5 травня студенти та викладачі нашої академії відвідали Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва». Була проведена екскурсія по музею комплекса, де учасники заходу оглянули експозиції та виставки музею.

Також студенти відвідали каплицю Івана-воїна та поклали квіти до обеліску.

 

 4 травня відбулась зустріч студентів нашої академії з ветеранами Другої Світової війни.

З великою увагою слухала молодь розповіді ветеранів про жахи війни, боротьбу українського народу з нацизмом та долі людей. Наприкінці зустрічі студенти привітали ветеранів із святами – Днем пам'яті та примирення та з Днем перемоги.