Виховні заходи

 Першокурсники факультету ЕУОТ, переможці конкурсу КВК «Битва факультетів» команда «Варіантов. Net» подивилась фільм у 4D «Таксі 5». Квитки на кінострічку стали приємним додатком від профспілки УІПА до кубку переможців.

Захоплюючий трейлер в інноваційному форматі сподобався нашим першокурсникам.

 Студенти-психологи факультету міжнародних освітніх програм разом з викладачами кафедри практичної психології Зайцевою О.О. та Колчигіною А.В. відвідали у Харківському національному університеті внутрішніх справ квест «Пошуки скарбів науки», що проходив у рамках обласної акції «Молодь і закон. Прозорість. Толерантність. Захист».

Студентські команди показала високий рівень підготовки та велику жагу до перемоги.

 До Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій свтовій війні, студенти нашої академії зустрілися з учасником АТО Горботенко Ігорем.

Зустріч було побудовано у вигляді діалогу між студентами та військовим. Ігор розповів про себе, безпосередньо про бойові дії на Сході України, та про свою військову службу за контрактом, яку він проходить у прикордонному загоні швидкого реагування.

 

 23.04.2018 студенти факультету Міжнародних освітніх програм (гр. ДМППс17-1, ДМП Пс17-2) разом з  заступником декана   Корольовою Н.Ю. відвідали півфінал XVII чемпіанату України з футзалу серед закладів вищої освіти сезону 2017/18 р.р.

 Студенти І курсу, групи ДМП-Пс17-1 зі своїм куратором Злотніковим Андрієм Львовичем 13 квітня відвідали Озерянський храм, де у них була можливість послухати історію його виникнення та подзвонити у дзвони.

 

 

 Відкрите заняття на тему «Україна – Європейська держава. Розвиток освіти в Україно-Європейському партнерстві» було проведено 30 березня для студентів факультету МОП куратором гр. ДМП-Пс16-1 Зайцевою Ольгою Олександрівною. Гостею відкритого заняття була представниця Австрійського консульства, доктор наук Б’янка Кос. Вона провела лекцію на тему «Освіта в Євросоюзі».

 

 03 квітня куратором групи  ДКІ-ПОК15+ПГ15 Трохимчуком С. М. була проведена виховна година  на тему "Харків - Європейське місто". На виховну годину був запрошений харківський мистецтвознавець, викладач, архітектор Максим Розенфельд, відомий своїми авторськими екскурсіями містом. Студенти та гості з задоволенням ознайомились з історичними, і не тільки, фактами про рідне місто та будівлю першого Харківського Університету, де вони навчаються.

 

 23 березня для студентів факультету економічних, управлінських та освітніх технологій куратором Васильєвою Марією Олександрівною було проведено виховну годину на тему «Україна – європейська держава».

Студенти дізналися, якими революційними винаходами в Європі та світі можуть пишатися українці, історичну та культурну спадщину українського народу. Студентам було наочно продемонстровано, що Україна є європейською державою не тільки тому, що знаходиться в Європі географічно, а і тому, що зробила значний внесок в розвиток європейської цивілізації.

 

 Студенти-психологи, групи ДМП-Пс16-1 та ДМП-Пс16-2 разом з куратороми Зайцевою О.О. і Колчигіною А.В. відвідали музей Харківського національного університету повітряних сил ім. І. Кожедуба, де ознайомились зі славетною історією університету та з бойовими заслугами випускників університету.

 

 

 Студенти факультету ЕЕТАЕП гр. ДЕА-ПОО17+ПОСт17 21 лютого разом з куратором Черкашиною О.С. відвідали екскурсію на ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря»».

Студенти дізналися про історію та діяльність підприємства, ознайомились із виробничими цехами.