Виховні заходи

Виховні заходи

 Сьогодні, 6 грудня, факультет міжнародних освітніх програм УІПА провів захід для студентства академії, присвячений міжнародному дню людей з обмеженими можливостями, який відзначається в усьому світі 3 грудня.

Цей захід проводився за підтримки  Волонтерського корпусу УІПА та з метою неприпустимості забути про багато проблем людей з обмеженими здібностями.

 

 

 

 

 

 Балет «Лускунчик» П.І. Чайковського в Харківському академічному театрі опери та балету відвідали 23 листопада студенти групи ДЕА-Т15 разом із викладачами та куратором Фурсовой Т.М.

Дякуємо профкому академії за незабутні емоції, красиву музику та чудову атмосферу очікування новорічних свят.

 

 

 Екскурсія студентів факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів відбулась 23 листопада. Студенти подивились основні пам’ятні місця у центрі міста Харкова.

 

 

 

 

 

 До Дня гідності та свободи в Україні було проведено захід для студентів І курсу «Україна починається з тебе» та кінолекторій «День гідності та свободи: як це було».

Також студенти УІПА поклали квіти до пам’ятника «Героям, які загинули за незалежність і свободу України».

 

 

 

 Перший музей-аптеку у Харкові відвідали 30 жовтня студенти гр. ДЕУ-Ек18, ДЕУ-М18, ДЕУ-ПТБ18, ДЕУ-ПОСо18 разі своїм куратором Дем’яненко Т.І. факультету економічних, управлінських та освітніх технологій.

У харківській аптеці-музеї зібрано близько 2500 експонатів, оглянувши які можна дізнатися, як аптеки та фармацевти працювали в минулих сторіччях.

 

 Члени Сенату УІПА разом із представником профкому 25 жовтня на великій перерві зібрали першокурсників різних факультетів, щоб студенти могли задати питання, що їх цікавлять.

 

 

 

 22 жовтня гр. ДМП-Пс 17-1 разом зі своїм куратором Злотніковим Андрїєм Львовичем відвідала Харківський Свято-Покровський монастир, де студенти змогли дізнатися про виникнення, розвиток даної пам’ятки архітектури та піднятися у дзвіницю.

 

 

 Студенти факультетів ЕЕТіАЕП і КІТВО з пізнавальною екскурсією відвідали найважливіші об'єкти міста, такі як Харківська ТЕЦ – 3, КП «Харківські теплові мережі» та «Салтівська котельня».

Під час екскурсії екскурсанти ознайомилися з основними аспектами роботи цих підприємств і дізналися для себе багато корисного, що стане в нагоді їм не тільки в навчанні, але і в майбутній професійній діяльності.

 

 

 

 

 

 Студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технлогій приєдналися до ходи «Дiї проти торгiвлi людьми», яка пройшла у Харкові 18 жовтня у рамках кампанії з протидії торгівлі людьми та євопейського дня боротьби з торгівлею людьми.

 

 

 

 

 Виставку під назвою «Україна козацька: погляд крізь століття» у Харківському історичному музеї відвідали 12 жовтня студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій груп ДЕУ-Ек18, ДЕУ-М18, ДЕУ-ПТБ18, ДЕУ-ПОСо18 разом зі своїм куратором Дем’яненко Т.І.