Вітаємо здобувачів УІПА з перемогою на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Здобувачі освіти Української інженерно-педагогічної академії взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт, який проходив 5-7 червня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у форматі онлайн.

Конкурс проходив під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Його метою є інтеграція України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, мотивація інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасних технологій, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

УІПА представляли здобувачі та викладачі кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

За підсумками конкурсу наші здобувачі отримали призові місця:

‒ здобувачка вищої освіти Ксенія ГРІНКЕР (диплом II ступеня) – науковий керівник доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Людмила ШТЕФАН;

‒ здобувачка вищої освіти Анжеліка КУЗНЄЦОВА (диплом ІІІ ступеня) – науковий керівник доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Вікторія КОВАЛЬСЬКА.

Вітаємо переможців та наукових керівників!

Бажаємо нових перемог!