015.34 Професійна освіта (Машинобудування)

Машинобудування – це найпопулярніша галузь промисловості в Україні. Число компаній у цій галузі в нашій країні перевищило 10 тисяч. Відповідно до розвитку галузі зростає і попит на кваліфікованих фахівців.

УІПА є одним з провідних ЗВО у цій галузі, ми вже маємо величезний досвід навчання фахівців у цій сфері.

Ви завжди матимете допомогу та підтримку наукових керівників, з якими будете займатися проблемами «розумних» технологій, взаємодії людини і техніки, знайомитися з моделюванням реальних ситуацій. І це далеко не весь перелік профілів.

Перевага освіти в галузі машинобудування – наявність величезної кількості вакансій у будь-якому місті.

Протягом усього навчання наші студенти проходять практичну підготовку як в Україні, так і за кордоном. Ви отримаєте базову освіту, яка буде потрібна в усьому світі.