Участь у міжнародній науковій школі "Нові завдання інженерної освіти для нефтегазохімічного комплексу в умовах членства Росії в СОТ"

Генеральний секретар Українського національного моніторингового комітету IGIP України Купріянов О.В. і зав. кафедрою Теплоенергетики та енергозбереження УІПА проф. Канюк Г.І. взяли участь у міжнародній науковій школі "Нові завдання інженерної освіти для нефтегазохімічного комплексу в умовах членства Росії в СОТ", яка пройшла 26 - 30 листопада на базі Казанського національного дослідницького технологічного університету.

В рамках школи обговорювалися проблеми напрямку реформування російської освіти, підготовки висококваліфікованих інженерних кадрів в умовах глобалізації економіки, міжнародного визнання дипломів випускників російських технічних ВНЗ та ін. Окремою темою був аналіз досягнень російських національних дослідницьких університетів. Крім традиційного формату доповідей, під час проведення школи були проведені семінари з педагогічним та правовим напрямками.

Купріянов А.В. виступив з доповіддю, в якому поділився українським досвідом щодо вдосконалення системи підготовки інженерно-педагогічних кадрів. Крім підготовки сертифікованих IGIP викладачів, розглядалися питання підготовки інженерів-педагогів для енергетики і нефтегазохімічної галузі. Окремо був представлений проект системи підготовки фахівців у галузі енерго- та ресурсозбереження, її нормативної, методичної та матеріальної бази.

Представник Міжнародного моніторингового комітету IGIP Елеонора Лікл вручила української делегації сертифікати ING-PAED IGIP випускників Центру інженерної педагогіки IGIP УІПА 2011/12 року.