Відбулася відкрита лекція Ф. Хофвебера «Меридіани: Система каналів в людському тілі»

Відкрита онлайн-лекція Франца Ернста Xофвебера (Franz Ernst Hofweber) – терапевта з проблем альтернативної та далекосхідної медицини – пройшла для спільноти Української інженерно-педагогічної академії 9 травня. На лекції були присутні здебільшого студенти і викладачі кафедри практичної психології, що більш дотична до тематики доповіді.

Доповідач розказав про дванадцять меридіанів – енергетичних каналів, які імовірно оснують в людському тілі і через вплив на які можливо позбавити людину певних хвороб і покращити якість життя.

Студенти з обережністю віднеслися до наданої інформації, одними із важливих запитань було про докази достовірності положень лекції.

Проректор УІПА Олександр Купріянов подякував пану Францу Хофвеберу за можливість отримати альтернативну точку зору на процес лікування людини і запросив відвідати академію, коли це дозволить безпекова ситуація у Харкові.