Запрошуємо аспірантів до участі у онлайн-тренінгу «Інтернаціоналізація науки для сталого розвитку вищої освіти»

Шановні аспіранти! Запрошуємо вас взяти участь в дводенному онлайн-тренінгу «Інтернаціоналізація науки для сталого розвитку вищої освіти».

Дати проведення: 10 та 19 червня 2024 р.

Формат проведення: онлайн.

Під час тренінгу буде розглянуто питання:

Міжнародні наукові спільноти: як стати їх частиною?

Міжнародні наукові видання, міжнародні наукові заходи (конференції, форуми). Як відрізнити справжню публікацію від хижацької?

Планування наукового проєкту та пошук теми. Як знайти наукового партнера за кордоном?

Типи наукових джерел та стратегії їх пошуку. Робота з міжнародними джерелами та науковими базами даних.

Як підготувати якісне академічне CV відповідно до міжнародних та європейських вимог?

Пошук індивідуальних міжнародних грантових можливостей.

Ключові спікери:

Fomenko Anna (Hochschule Wismar, Німеччина).

Melnik Oksana (University of Konstanz, Німеччина).

Калачевська Лариса (Сумський національний аграрний університет, Україна).

Грінченко Ганна (Українська інженерно-педагогічна академія).

За результатами тренінгу (у разі успішного виконання завдань) всі учасники отримають сертифікати учасників міжнародного тренінгу на 30 год. (1 ECTS).

Реєстрація учасників