Запрошуємо взяти участь у стажуванні на базі Університету Collegium Civitas, м. Варшава

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у стажуванні за темою «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання у вищих навчальних закладах Польщі», який проходитиме 20-25 листопада 2017 р. на базі Університету Collegium Civitas у м. Варшава (Польща).

Термін подачі заявок: до 23 жовтня 2017 р.

Термін подачі заявок: до 23 жовтня 2017 р.

Мета стажування: підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажування складається з 3ьох модулів з отриманням Сертифікату на 108 годин (два національних кредити або три кредити ECTS).

Детальніше у Інформлисті