Програма майбутніх лідерів Future Global Leaders Fellowship

Програма Future Global Leaders Fellowship запрошує активних студентів-першокурсників, які бажають розвивати свої лідерські якості, взяти участь у відборі.

Дедлайн подачі заявок: 31 cічня 2019 р.

Дедлайн подачі заявок: 31 cічня 2019 р.

Компоненти програми:

Тренінг в сфері лідерства. Влітку учасники програми проходять інтенсивний тритижневий тренінг в США. Учасники навчаються за навчальною програмою, будують міцні відносини, вирішують серйозні фізичні та ментальні завдання.

Наставництво високого рівня. Учасники спільно з організаторами визначають лідера, який стане їхнім наставником.

Фінансування стажування. Учасники проходять стажування за кордоном, організатори надають фінансування на оплату витрат, пов'язаних зі стажуванням, які не оплачує приймаюча компанія.

Вимоги до кандидатів:

• студент-першокурсник програми бакалаврату;
  • висока успішність в університеті;
  • лідерські навички (ведення ініціатив або лідерська позиція в школі/університеті).

Також враховуються критерії:

• сильний характер і харизма;
  • вміння долати труднощі;
  • амбіції – готовність жертвувати і йти на ризик заради досягнення поставленої мети;
  • бажання реалізовувати позитивні зміни через досягнення влади і впливу.

Заявки можна подати онлайн

Подробиці на сайті