Грант на навчання в університеті Istituto Moda e Design

Istituto Moda e Design – одна з найбільш ексклюзивних шкіл моди і дизайну, яка знаходиться в центральній частині Мілана, пропонує 100 грантів студентам магістратури на вивчення моди і дизайну.

Дедлайни подачі заявок 30 листопада 2018 р. / 15 березня 2019 р.

Тривалість навчання: 10 місяців.

Програма навчання складається з 10 модулів, кожен модуль організований спільно з провідними агентствами реклами та фотографії, студіями дизайну продуктів, візуального дизайну, архітектури і ексклюзивними модними брендами. Студенти зможуть спробувати себе в кожній модній індустрії під наставництвом професіоналів.

Стипендія оплачує 50% або 25% вартості навчання.

Вимоги до кандидатів:

• ступінь бакалавра або відповідна кваліфікація;
  • основний критерій – Портфоліо кандидата.

Дедлайни:

• кандидати, зацікавлені дизайном одягу для чоловіків, одягу для жінок, подають заявку до: 30 листопада 2018 р.;
  • кандидати, зацікавлені дизайном реклами, архітектури, фотографією і візуальним дизайном, подають заявку до: 15 березня 2019 р.

Подробиці на сайті