Стажування «Сучасні тенденції в галузі вищої педагогічної освіти та освітнього менеджменту»

Запрошуємо академічну спільноту пройти стажування на тему «Сучасні тенденції в галузі вищої педагогічної освіти та освітнього менеджменту», яке пройде на базі Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku, м. Пшеворськ, Польща.

Вартість: 110 євро.

Програма стажування:

Курс 1. Досвід країн ЄС в управлінні освітнім процесом в закладах вищої освіти (15 годин).

Курс 2. Коучінг в освітньому процесі сучасного закладу вищої освіти (30 годин)

Курс 3. Сучасний освітній менеджмент: реалії та перспективи (30 годин).

Курс 4. Сучасні проблеми організації освітнього процесу в закладах вищої освіти (30 годин).

Курс 5. Соціальна та педагогічна комунікація (15 годин).

Курс 6. Менеджмент знань як інноваційна стратегія управління і прогнозування розвитку вищої педагогічної освіти (60 годин).

Вартість: 110 євро.

Інфолист