Літня школа лідерства і міжнародного співробітництва Hansen в США

Дедлайн подачі заявок: 7 cічня 2019 р

Запрошуємо студентство академії взяти участь в конкурсному відборі на участь у літній школі лідерства та міжнародного співробітництва Hansen в США, яка пройде влітку 2019 року в Сан Дієго, Каліфорнія, США. Міжнародна програма фінансується фондом Fred J. Hansen Foundation.

Мета Школи: забезпечити учасників «інструментами лідерства», які можна застосовувати для вирішення конфліктів і побудови кращого майбутнього в своїх рідних країнах.

Грант покриває повну оплату витрат: авіа-переліт (економ класом), проживання та харчування, транспортне пересування, матеріали програми і Сертифікат учасника.

Дедлайн подачі заявок: 7 cічня 2019 р

Програма включає:

• Заняття в аудиторіях.
  • Практичне навчання в сфері вирішення конфліктів, посередництва та міжкультурного управління.
  • Теоретичну підготовку доповнюватимуть екскурсії до історичних центрів Сан Дієго.

Вимоги до кандидатів:

• студенти, яким до отримання диплома залишилося не більше 2-х років;
  • студенти аспірантури, які навчаються на спеціальностях: міжнародні взаємовідносини, дипломатія, міжнародний економічний розвиток;
  • студенти, вік яких на 1 липня 2019 року – 20-25 років;
  • студенти, яким виявляють свій лідерський потенціал в громадській роботі, державній службі, або в неурядовій організації;
  • студенти, які вільно володіють англійською мовою.

Подробиці на сайті