Конкурс для академічної спільноти УІПА для участі в навчальних візитах у рамках Erasmus+ проєкту PAGOSTE

У рамках реалізації проєкту Erasmus «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» передбачено участь 2 викладачів у навчальних візитах до Університету Констанца (Німеччина) протягом 21-27 листопада.

Організатор мобільності: Університету Констанца, Німеччина.

Участь у тренінгу можуть взяти викладачі, які:

- є співробітниками Української інженерно-педагогічної академії;

- мають педагогічну/психологічну освіту та (або) науковий ступінь кандидата (доктора філософії, доктора) педагогічних/психологічних наук;

- беруть участь у підготовці викладачів професійної освіти та навчання;

- займаються дослідженням проблематики професійної освіти та навчання;

- співпрацюють зі стейкхолдерами професійної освіти та навчання;

- мають високий рівень мотивації щодо покращення професійної підготовки викладачів та співпраці зі стейкхолдерами на інституційному та/або національному рівнях;

- володіють англійською мовою на рівні не нижче В2;

- відповідають вимогам щодо в’їзду в Німеччину.

Викладачі мають підготувати такі документи (англійською мовою):

1. Резюме
  2. Мотиваційний лист.

Для участі в навчанні викладачі мають надіслати пакет документів на електронну пошту Центру інноваційних освітніх технологій, міжнародних зв’язків та академічної мобільності Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши тему листа «Навчальний візит до Німеччини PAGOSTE» не пізніше 14.00 години 10 листопада.

Подання повного пакета документів у встановлені терміни вважається реєстрацією на участь у конкурсному відборі. Подані претендентами документи розглядатиме експертна група, сформована із виконавців Erasmus проєкту PAGOSTE.

Листи, що невідповідатимуть усім вимогам, розглядатися не будуть!!

Викладачі будуть особисто поінформовані про результати відбору до 12 листопада.