Студенти УІПА стали призерами 10-го Кубку Харкова з перукарської майстерності, нігтьової естетики та макіяжу

Вітаємо студентів кафедри Технологій та дизайну УІПА Попитайленко Тетяну та Коваленко Тетяну, які стали призерами 10-го Кубку Харкова з перукарської майстерності, нігтьової естетики та макіяжу.

Чемпіонат проходив з 29 листопада по 1 грудня 2012 року у найбільшому виставковому центрі Харкова «Радмір Експохол». Організатори події: Спілка перукарів України, Харківська спілка перукарів та ПАТ «Радмір-Центр». В рамках чемпіонату відбулась і традиційна виставка для салонів краси, в якій взяло участь близько 70 компаній цієї галузі.