Студентський сенат

Головним виборчим органом студентського самоврядування Української інженерно-педагогічної академії є Студентський Сенат, який очолює обраний голова.  

Склад Студентського Сенату Академії 

Малюта С.Є. - голова Студентського Сенату

Логвінова О.С. - заступник голови Студентського Сенату

Козіна А.І. - голова Культмасового сектору

Довгопол Б.В. - голова Спортивного сектору

Житник В.  - голова Волонтерського сектору

Лисогоря  Х.Р - голова Інформаційного сектору

Слєпцов О.В - голова Наукового сектору

Бавріна С.О. - голова Соціального сектору.

Кострова Т.В. - заступник голови Наукового сектору

Черниціна Д.С. – заступник голови Соціального сектору

Лобойко М. - член Культмасового сектору

Даниленко М. - член Соціального сектору

Гончарова Ю.В. - член Волонтерського сектору

Манохіна Ю.О. - член Культмасового сектору

Склад Студентської  Ради

факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів 

Бавріна С.О. - голова Студентської Ради факультету

Лисогоря Х.Р - секретар Студентської Ради факультету  

Члени Студентської Ради факультету:

Гунько С.О.

Безпала П.Р.

Довгопол Б.В.

Степанова А.О.

Чистякова А.Є.

Крохмаль Д.Ю.

Учитель С.А. 

Склад Студентської Ради

факультету Міжнародних освітніх програм 

Голобородько А.В. – голова Студентської Ради факультету

Черниціна Д.С. – секретар Студентської Ради факультету

Члени Студентської Ради факультету:

Логвінова О.С.

Слєпцов О.В.

Кострова Т.В.

Паніна Є.М.

Кушнір А.І.

Манохіна Ю.О.

Склад Студентської Ради

Технологічного факультету  

Малюта С.Є. – голова Студентської Ради факультету

Долженко А.Є. – секретар Студентської Ради факультету

Члени Студентської Ради факультету:

Шарко А.А

Козіна А.І.

Глущенко А.А.

Ткач У.В.

Ліберман В.В.

Сінітенкова М.В. 

Склад Студентської Ради

факультету Комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті 

Федяй К.М. -  голова Студентської Ради факультету

Нішенко Н.О. -  секретар Студентської Ради факультету 

Члени Студентської Ради факультету:

Захарова А.О.

Ільяний В.В.

Мирошниченко В.В.

Гопонько М.В.

Черкашин О.Ю.

Жирякова А.В.

Єфімов В.А.

Ігнатов С.В.

 

Інформація про роботу студентського самоврядування 

Представники студентського самоврядування складають 50% складу стипендіальної комісії академії (Правила призначення академічних стипендій в Українській інженерно-педагогічній академії №9 від 23.01.2017р. зі змінами). За поданням органів студентського самоврядування бали нараховуються за громадську діяльність при формуванні рейтингу успішності студентів академії, який є підставою для призначення стипендії (Положення про порядок формування рейтингу №7 від 29.11.2019р., п. 3.4.3). 

Члени студентського сенату систематично приймають участь в зборах і конференціях Харьковскої Обласної Студентської Ради і Харківської Молодіжної Студентської Ради.

Серед традиційних заходів, що проводяться представниками різних секторів сенату є: благодійні заходи для дитячих будинків міста та області; конкурси талантів, фото-виставки, акції в підтримку здорового способу життя; участь у студентських форумах, конференціях, круглих столах, волонтерській діяльності.

Протягом  навчального року представниками студентського сенату УІПА було ініційовано, організовано та проведено низку заходів, серед них головні:

 • В середині вересня студентський сенат УІПА відкрив безкоштовні курси англійської мови для всіх студентів академії.
 • У жовтні  за ініціативою студентського самоврядування та за підтримки студентів УІПА було отримано дозвіл на встановлення пішохідного переходу по вул. Університетській, біля 4 корпусу академії.
 • студентський сенат УІПА відвідали кінолекторій присвячений Тарасу Бульбі «Пишаємось що українці» організований Харківським обласним центром молоді.
 • студентський сенат УІПА вирішив зібратися і разом відсвяткувати День всіх святих – Halloween! Було страшно весело і дуже цікаво.
 • В жовтні проведений традиційний Вечір живої музики «Гітари тонка душа» яке було наймасовішим з початку його проведення.
 • наші студенти відвідали чудовий захід – «Діалог між студентами і поліцією. Чесна розмова». Учасниками були студенти різних вузів і патрульні поліцейські. Говорили про реформу та важливі питанні, які цікавили як поліцію, так і студентів, обговорювали кілька чудових проектів, які скоро втіляться, а так само ділилися ідеями та пропозиціями про те, як поліпшити взаємовідносини поліції з громадськістю.
 • Кожного другого четверга кожного місяці проводились літературні вечори «Поезія – це завжди неповторність».
 • Організували та провели  майстер клас з розпису на тілі Мєхєнді, в якому мали змогу взяти участь студенти нашої академії. Студенти навчилися малювати та дізналися більше про це мистецтво.

 • У грудні було проведено конкурс авторських віршів «Моя поезія».
 •  У квітні  члени сенату відвідали урочисте відкриття другого сезону «Школа лідерства голови Харківської обласної державної адміністрації» за участю голови державної адміністрації Світличної Ю.О.

 • До Дня Європи в Харкові студенти приймали участь у акції  Студлайф «Европейскому місту – Європейську освіту».

 

Особлива увага в сенаті приділяється волонтерській діяльності. За ініціативи студентів академії було започатковано Волонтерський корпус УІПА – Volunteer Сorps UEPA.

Волонтери нашої академії зробили достатньо багато.

 • Волонтери Volunteer Сorps UEPA допомогли Національної Поліції України в Харківській області області та Центру денного перебування «Компас» в організації та проведенні профілактичного квесту «Наркотики? Не моя тема» для підлітків, які знаходяться на обліці відділів ювенальної превенції. У ході заходу ми допомогли соціальним працівникам провести повчальні бесіди та конкурси для підлітків. Після цього заходу діти кращє зрозуміли, яку шкоду організму спричіняють приймання наркотичних препаратів та алкоголю.
 •  Наші студенти взяли участь в благодійному плетінні сіток для бійців зони АТО. Цей захід проходив в рамках допомоги академії волонтерському центру. Також протягом року було проведено ряд зборів благодійної допомоги для поранених бійців з зони АТО, які знаходяться в Харківському військовому шпиталі.

 • Студенти продовжують роботу з соціальним центром «Благо» для дітей із неблагополучних сімей, дітей із реабілітаційного центру. На даний момент у наших волонтерів є своя мультиплікаційна студія, де вони навчають дітей на професійній техніці.
 • Волонтери допомагали в організаціі та проведенні свята «Дня однієї вулиці» для харків`ян та гостей міста.
 • До Дня Захисника України та Дня Збройних Сил України волонтери проводять концерти для військовослужбовців та офіцерів на базі військових навчальних закладів.
 • Наші волонтери провели благодійну акцію по збору їжі, товарів та іграшок для тварин у нашому ВНЗ. Волонтери, перебуваючи на території притулку, допомагали та допомагають і сьогодні працівникам доглядати за тваринами, отримали гарний досвід та покращили свої навички по догляду за тваринами.
 • У лютому волонтери допомагали Харківському центру «Винахідник» з підготовкою та проведенням першого фестивалю робототехніки у Харкові. А через місяць ми допомагали «Винахіднику» з проведенням свята для особливих дітей, а саме дітей у яких вроджена хвороба синдром Дауна.
 • Також, до Міжнародного Дня Жінок, волонтери привітали листівками тих жінок про робота яких залишається поза очами та забувають, але вони роблять велику роботу.
 • У березні місяці чотири волонтери з нашої академії взяли участь у 5-му Потязі Єдності, що дало змогу подивитися та дізнатися про цікаві міста України краще.
 • Найголовнішим нашим досягненням стало те, що Volunteer Сorps UEPA отримав грант від UNICEF на реалізацію проекту. Метою проекту було заохочення молоді, які переїхали з зони АТО до громадської та волонтерської діяльності. Ми залучили більше 70 чоловік до реалізації проекту. В рамках гранту ми змогли допомогти дітям та молоді, які живуть в Модульному містечку. Ми провели для них квест, темою якого став «Харків, як історичний центр України». Також в рамках гранту ми познайомили молодь з ТЮЗом. А в травні місяці ми повністю реалізували грант вуличною виставою у сквері біля академії.

 • Також до нас звернулася студентка нашої академії, у її племінника діагностували страшний діагноз гострий лімфобласний лейкоз. Волонтери допомогли з поширенням інформації та збором коштів на лікування дитини.
 • вся наша волонтерська організація займалася поліпшенням нашої флори, нам була надана чудова можливість взяти участь у висадці дерев в місті Валки Харківської області з Харківською міською владою.
 • З березня наші волонтери займаються підвищенням знань та умінь у сфері волонтерства та були запрошені на всі тренінги та Молодіжні Форуми у місті Києві ВГЦ «Волонтер». А підтвердженням цього стали сертифікати з підписом координатора проекту та директора ООН UNICEF.
 • Волонтери допомагали з проведенням свята з нагоди Дня Захисту Дітей Благодійному Фонду «Карітас Харків».
 • Заключною частиною діяльності цього навчального року став Зліт Волонтерів в якому волонтери взяли участь не як учасники, а як організатори заходу. На цьому заході відзначили координатора Volunteer Сorps UEPA та заступника координатора Volunteer СorpsUEPA цінними відзнаками.

Протягом року представники сенату активно займались пропагандою діяльності органів студентського самоуправління серед молодших курсів з метою залучення студентів до активної громадської діяльності.

Статут Студентського сенату

Положення про студентське самоврядування

Положення про студентську раду факультету

Положення про студентську раду гуртожитку