Студентський сенат

Головним виборчим органом студентського самоврядування Української інженерно-педагогічної академії є Студентський Сенат, який очолює обраний голова.  

Склад Студентського Сенату Академії 

Голова Сенату - Вольська Мілена ДІТ-ПОЦТ21

Секретар- Полєтаєва Єкатерина ДМП-ПС22-2

Media groups Management 

Голова - Островерхова Анна ТХ-22

Члени департаменту:

 

 

Таlent Management 

Голова - Нєдєлько Катерина ДІТ-Ш21

Член департаменту: 

Субботіна Ксенія ДІТ-ПОХ22

Марчак Ігор ДЕА-ПоНс23

Science Management

Голова - Кошарний Кирил ДМП-ПС21

Член департаменту:

 

Sport Management 

Голова - Полєтаєва Єкатерина ДМП-ПС22-2

Член департаменту:

Зірка Альона ДіТ-ПОХ22

Volunteer corps UEPA

Голова - Без`язичний Євген ДМП-КТР22

Члени департаменту:

Бєлік Марія ДЕА-ПОНс23

Степанова Наталія ДМП-М23 пр

Інформація про роботу студентського самоврядування

Представники студентського самоврядування складають 50% складу стипендіальної комісії академії (Правила призначення академічних стипендій в Українській інженерно-педагогічній академії затверджених Вченою радою академії протокол №5 від 22.12.2021р.) За поданням органів студентського самоврядування нараховуються бали за громадську діяльність при формуванні рейтингу успішності студентів академії, який є підставою для призначення стипендії (Положення про порядок формування рейтингу успішності студентів Української інженерно-педагогічної академії для призначення стипендії протокол №5 від 22.12.2021р., п. 3.4.3). 

Члени студентського сенату систематично приймають участь в зборах і конференціях Харківської Обласної Студентської Ради і Харківської Молодіжної Студентської Ради.

Серед традиційних заходів, що проводяться представниками різних департаментів Сенату є: благодійні заходи для дитячих будинків міста та області; конкурси талантів, фото-виставки, акції в підтримку здорового способу життя; участь у студентських форумах, конференціях, круглих столах, волонтерській діяльності. Члени Сенату активно приймають участь у таких загальноакадемічних заходах як: «Посвята у студенти», «День здоров’я», «Містер і міс УІПА», «УІПА має таланти», «Колодія величаємо – Масляну зустрічаємо», «Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів», «День вишиванки» літературні вечори до пам’ятних дат.

В рамках програми розвитку підприємницького клубу YEP Startup CLUB UEPA представники Сенату восени 2020 пройшли курс «Емоційний інтелект у бізнесі». Протягом року на базі Центр розвитку креативного підприємництва УІПА прослухали тренінг Business Simulation Game «LEAN & AGILE WITH LEGO, A COMPLEX SIMULATION» та пройшли інтерактивний курс «Підприємництво та управління компанією»  на основі комп’ютерної бізнес симуляції ViAL+.

В осінньому семестрі члени Сенату разом з викладачами та представниками Центру гендерної освіти УІПА взяли участь в акції «16 днів проти гендернозумовленого насильства».

Представники Сенату разом з творчими колективами Культурного центру УІПА щороку відвідують Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13 і  Навчально-виховний комплекс-інтернат №2» Харківської обласної ради з концертами до Дня Святого Миколая.

В академії активно працює Волонтерський Корпус УІПА (VOLUNTEER  CORPS UEPA). Волонтери проводили благодійну акцію «Добро твоїми руками». Та   доброчинна акція по збору допомоги для поранених бійців АТО, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Харківському військовому шпиталі.

Протягом року представники сенату активно займались пропагандою діяльності органів студентського самоуправління серед молодших курсів з метою залучення студентів до активної громадської діяльності.

 

Статут Студентського сенату

Положення про студентське самоврядування

Положення про студентську раду факультету