Вітаємо студентів кафедри «Електроенергетики»!

18-21 березня 2013 року студентки кафедри «Електроенергетики», прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка», який проходив на базі Дніпродзержинського держаного технічного університету.

1.  Романова Світлана (науковий керівник: к.п.н., доцент Васюченко Павло Вікторович, асистент Бровко Костянтин Юрійович);

2.  Сахно Марина (науковий керівник: к.т.н., доцент Буданов Павло Феофанович);

3.  Іваніна Катерина (науковий керівник: к.п.н., доцент Васюченко Павло Вікторович);

4.  Волгіна Наталія (науковий керівник: асистент Кирисов Ігор Генадійович).

Зокрема Романова Світлана отримала Диплом ІІІ ступеня. Всі інші учасниці конкурсу були нагороджені заохочувальними грамотами.