Офіційний розподіл випускників за місцями працевлаштування 2013

23-24 квітня в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся офіційний розподіл випускників за місцями працевлаштування.

Захід відбувся урочисто, за участю директора Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Романа Шаповала, ректората УІПА та представників замовників: директорів ПТНЗ, ліцеїв, коледжів, навчально-виробничих комплексів та представників промислових підприємств.

Працевлаштували випускників не лише бюджетної сфери, а й контрактників. Своє перше робоче місце було надано майже 350 студентам УІПА.