Команда Енергетичного факультету по мініфутболу ФК "ЛІДА-ЕНЕРГЕТИК" знову у строю.

Усі уболівальники улюбленої команди пам'ятають успіхи команди в 1-му кубку "Gorky Park Cup" ФК Універ. У важкому протистоянні на футбольних полях Парку ім. М. Горького команда стала бронзовим призером в першій лізі кубку. Невеликий досвід участі в подібних змаганнях і молодість команди не дозволила піднятися вище за третє місце. Команда стала відкриттям турніру. Єдина команда вищого навчального закладу м. Харкова, яка незважаючи на серйозну конкуренцію змогла досягти таких високих результатів у своєму першому змаганні з досвідченими суперниками. У першому кубку команду привели до перемоги Гарніцин Артур, Павлюк Володимир, Сергій Вишняков, Павлюк Олександр, Молчанов Олексій, Білик Сергій, Петренко Сергій, Микита Жемчугов. Слід зазначити хорошу гру усіх хлопців, завзятість і тягу до перемоги усіх членів команди. По результатам незалежних експертів воротар команди - Сергій Білик, став кращим голкіпером турніру. Медалі і кубок отримані хлопцями за участь в турнірі зайняли гідне місце в списку спортивних досягнень Енергетичного фаультета Української інженерно-педагогічної академії.

За підтримки керівництва енергетичного факультету команда росла і розвивалася. Склад команди посилився Масликом Віктором і Каменским Олексієм. Посилився склад, з'явився досвід і величезне бажання перемагати. У зв'язку з літніми канікулами команді довелося пропустити 2-й кубок "Gorky Park Cup" ФК Универ. Зробивши заявку на участь в 3-му кубку "Gorky Park Cup" ФК Универ, команда налаштована тільки на перемогу. Команді належить в першій лізі битися з досвідченими суперниками. 16 вересня 2013 року в Харкові в парку ім. М. Горького відбулося  відкриття третього футбольного турніру "Gorky Park Cup".Турнір проходить серед команд-аматорів. За перемогу боротимуться футболісти різного віку.   У парку  змагатимуться 26 команд, які розподілені в 3 ліги.

Перша гра з командою State 21 показала, в першій лізі зібралися сильні суперники, у впертій конкурентній боротьбі команда Лида-енергетик виграла з рахунком 2:0. Голи забили: Павлюк Володимир і Гарницын Артур. Професійні дії голкіпера Билыка Сергія і гра в захисті допомогла команді не пропустити жодного гола. Хлопці показали красиву і результативну гру і цього року серйозно налагоджені поборотися за золото.

Участь в 3-му кубку "Gorky Park Cup" ФК Универ допоможе відкритися хлопцям як серйозним спортсменам, заявити про себе як про потужну команду з величезним потенціалом.

Наступний матч відбудеться у вівторок, 1 жовтня в 20.00 на футбольних полях Парку гіркого. Команда Лида Энергетик битиметься з командою Четырекомнаты.

За успіхами улюбленої команди можна стежити на наступному ресурсі - http://sportinform.com.ua/tournaments/110/

Офіційна сторіночка ФК "Лида Энергетик" http://vk.com/club52540823

Побажаємо нашій команді удачі, більше забитих м'ячів, що б гра приносила задоволення вам і вашим уболівальникам.