Команда УІПА з регбі впевнено обіграють сімферопольців.

У грі 9-го туру молодіжної ліги сімферопольський КІПУ на своєму полі поступився УІПА. Як зізнався після матчу наставник кримської команди, його підопічні погано увійшли в гру, а коли «знайшли себе», було вже пізно. Гості відкрили рахунок на 3-й хвилині матчу. УІПА продавила оборону КІПУ зусиллями нападників, після чого послідувала передача на «веєр», де Сергій Сухенко зумів знайти пролом у захисті суперника 0:5. Олександр Маршуба точно виконав реалізацію 0:7. На 15-му обороті секундної стрілки підопічні Олександра Явдошенко збільшили перевагу.

У грі 9-го туру молодіжної ліги сімферопольський КІПУ на своєму полі поступився УІПА. Як зізнався після матчу наставник кримської команди, його підопічні погано увійшли в гру, а коли «знайшли себе», було вже пізно. Гості відкрили рахунок на 3-й хвилині матчу. УІПА продавила оборону КІПУ зусиллями нападників, після чого послідувала передача на «веєр», де Сергій Сухенко зумів знайти пролом у захисті суперника 0:5. Олександр Маршуба точно виконав реалізацію 0:7. На 15-му обороті секундної стрілки підопічні Олександра Явдошенко збільшили перевагу. Після низки наступальних дій наша команда «розігнали» четвертних і Дмитро Матвейчук на швидкості увірвався в «місто» кримчан 0:12. Маршуба знову точний 0:14. Третю спробу УІПА організувала вже в кінцівці першого тайму. Наша сбірна після чергової позиційної атаки, ударом ногою переправили м'яч у район кутового прапорця, де вінгер Максим Вовк зловив «овального» в повітрі, залишивши не при справах опонента, і приземлив «сферу» в заліковці 0:19. У другій половині матчу гра вирівнялася. Більше того, до 60-й хвилині зустрічі КІПУ заволодів ініціативою і зумів втілити перевагу в спробу Ібрагіма Ібрагімова по краю 5:19. Втім, вже у повторній серії атак восьмий номер УІПА Назар Калінін поклав занос у відповідь і тим самим приніс своїй команді бонус - 5:24 . Олександр Маршуба з реалізацією не схибив (5:26). А на останніх секундах зустрічі Калінін ще раз продавив захисні редути сімферопольців 5:31. Крапку в матчі точної конвертацією поставив Олександр Маршуба 5:33. Таким чином, як і минулого року КІПУ завершує сезон на 6- му місці, а УІПА - на 4 -му.