І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

20 листопада 2014 року в Українській інженерно-педагогічній академії на базі «Кафедри педагогіки та методики професійного навчання» відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. За право бути кращим автором студентської наукової роботи зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти» змагалися 10 студентів академії.

Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки наукових робіт студентів при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

За результатами захисту наукових робіт учасники підсумкової конференції нагороджені грамотами.

Грамотою за I місце:

1. Рябчикова Катерина Миколаївна.

Грамотами за II місце:

1. Тафінцева Оксана Валеріївна;

2. Дуга Олена Юріївна.

Грамотами за III місце:

1. Старостенко Анжела Миколаївна;

2. Літвінчук Юлія Едуардівна;

3. Пиркіна Анастасія Андріївна.

В номінації «Яскраве втілення своїх наукових здобутків» нагороджений грамотою – Болибік Микола Олександрович

В номінації «Оригінальність наукових ідей» нагороджені грамотами – Костюченко Вадим Володимирович, Бершадський Богуслав Вікторович

В номінації «Самостійність і глибина наукового пошуку» нагороджена – Грабар Маргарита Вадимівна.

ВІТАЄМО всіх учасників та переможців! Побажаємо подальших перемог!