Щорічні обласні олімпіади з предметів загальноосвітньої підготовки серед учнів ПТНЗ на базі Української інженерно-педагогічної академії

Протягом лютого 2015 року на базі Української інженерно-педагогічної академії проводилися щорічні обласні олімпіади з предметів загальноосвітньої підготовки серед учнів ПТНЗ Харківської області з математики, інформатики, української мови та літератури, англійської мови, біології, історії, фізики й хімії.

Яскравим подарунком для учасників (учнів та викладачів) олімпіад із 43 професійно-технічних навчальних закладів, де здійснюється загальноосвітня підготовка, стали виступи учасників студентських творчих колективів академії.

Слід зазначити, що у 2015 році обласні олімпіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів вперше проведено на базі вищого навчального закладу.