Конкурс агітбригад

7 квітня в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся конкурс агітбригад, в якому взяли участь команди 5 факультетів та команда студентського сенату.

Всі команди продемонстрували виконавську майстерність, артистизм, культуру виконання, довели значущість спеціальність, за якими вони навчаються.

За рішенням журі кубок переможця отримала команда факультету економічних, управлінських та освітніх технологій, 2 місце посіла команда факультету комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні, 3 місце – команда студентського сенату.